Dolar 18,8136
Euro 20,5195
Altın 1.166,10
BİST 4.735,71
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Tekirdağ 12°C
Az Bulutlu
Tekirdağ
12°C
Az Bulutlu
Per 9°C
Cum 8°C
Cts 4°C
Paz 2°C

Tekirdağ S.M.M.M.O 2. Olağanüstü Genel Kurulu Yapıldı

Tekirdağ S.M.M.M.O 2. Olağanüstü Genel Kurulu Yapıldı
19 Eylül 2011 14:01 | Son Güncellenme: 19 Eylül 2011 14:37

Tekirdağ S.M.M.M.O 2. olağanüstü genel kurulu, odaya ait Değirmenaltı mahallesindeki kendi salonlarında cumartesi günü gündem gereği yapılan görüşmelerden sonra, Pazar günü seçimler yapıldı.

2 gurubun kıyasıya odaya kayıtlı meslektaşlarını odaya getirmeleri ile katılım yüksek oldu. Saat 17.00’den sonra guruplar yönetim seçimlerinde Harun Bolat Listesi173, Ramazan Arıkök listesi151 oy aldı.

Ankara birlik Delegeleri listesinde Harun Bolat listesi161, Ramazan Arıkök listesi159 oy aldılar.  Oy sandıkları açıldıktan sonra Milletvekilleri seçimlerinde olduğu gibi katılım/çıkarılacak olan adede göre yönetim kurulu 3/2 Ankara Birlik Delegeleri de 5/3 olarak belirlendi. Seçim hâkimi yetkililerinin açıkladığı listelere göre,  Halun Bolat ve Ramazan Arıkök listesinden yönetim asil-yedek, disiplin asil-yedek, denetleme asil-yedek listeleri şöyle oluştu;

YÖNETİM ASİL

1-Harun Bolat-2-Hasan İşcan-3-Ahmet Yapan-4-Zafer Ögatlar-5-İsmail İmren

YÖNETİM YEDEK

1-Şirzat Filiz-2-Şinasi Koltuk-3-Kadir Murat Özsoy-4-Suzan Suyer-5-Vehbi Demir

DİSİPLİN KURULU ASİL

1-Barış Karateke-2-Şaban Garip-3 Özcan Kabaklar-4-Mustafa Ulu-5-Mustafa Ün

DİSİPLİN KURULU YEDEK

1-Yakup Karataştan-2-Hidayet Dinçer-3-Serkan Sumar-4-Mehmet Ceyhan-5-Yüksel Karayel

DENETLEME KURULU ASİL

1-Güler İncehasan-2-Nazmiye Meltem Bora-3-Hasan Üstün

DENETLEME KURULU YEDEK

1-Türkay İnal-2-Mehmet Gözütok-3-Dursun İkizoğlu

ANKARA BİRLİK DELEGELERİ ASİL

1-Nedim Arslan-2-Şenol Ceylan-3-Aydın Şanlı-4-Şemsettin Türgen-5-Fatma Esen-6-Şerafettin Kurt-7 Melih Foçalıgil-8-Ercan Kıran

ANKARA BİRLİK DELEGELERİ YEDEK

1-Hasan karateke-2-Bülent Karadağ-3-Hamdi Memiş-4-Ertan Dinç-5-Elmas Yılmaz-6-Hüseyin karanlık-7-Ahmet Akagündüz-8-Mustafa Eren seçildiler.