DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Tekirdağ °C

Çağlar BÜTÜN den Kamuoyuna

20.11.2019

Ülkemizin birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğu günlerde, birlikteliğimize zarar vermek istiyenlerce senaryo edilen, türbanlı bir bacımıza Karaköyde, Sakallı bir kardeşimize ise metroda yapılan terbiyesizlikler, Elhamdülillah amacına ulaşmamıştır. Büyük Türk Milleti, bu kendini bilmezlerce yapılan hadsizliklere büyük bir feraset ile yaklaşmıştır.

Kıymetli vatandaşlarımızın, ziyadesiyle iyi bildiği üzere, Türk siyasi hayatının yakın geçmişi, dış mihraklarca tetiklenen ayrışmaların derin acıları ile doludur.

Siyasi görüşler, İslami inanışlar, Memleketsel kültür farklıları gibi, bazı şahsi özellikler üzerinden yaratılmak istenilen ayrıştırma ve toplumu germe senaryolarına Türk Milletinin karnı toktur. Vatandaşlarımız artık böyle suni tuzaklara düşmeyecektir.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti, demokratik, laik, sosyal bir hukuk devletidir. Her bir vatandaşımız inanç hürriyetine sahiptir. Hiçbir vatandaşımız kılığıyla, kıyafetiyle yargılanamaz, hor görülemez. Bu hakların tamamı anayasamızın teminatı ile temel hak ve özgürlüklerdendir.

Bayrağımız, Toprağımız, Dinimiz ve Atatürkümüz, toplumumuzun ortak değeridir. Hiçbiri tartışmaya dahi açık değildir. Hiçbiri de hiçbir siyasi grubun tekelinde değildir. Bizi Millet yapan, bu temel değerlerimiz üzerinden yaratılmak istenilen ayrışma ve kavgalara Milliyetçi Hareket Partisi olarak asla izin vermeyeceğiz. Milletimizi bir birine düşürerek, sanal krizler üzerinden derin kaosları tektiklemek isteyen, dış mihraklar ve onların yerli işbirlikçileri, bu hain planlarını asla başaramayacaklardır. Milliyetçi Hareket Partisi, Büyük Milletimizin birlik harcıdır. Bizler var olduğumuz sürece, 3-5 kendini bilmezin münferit terbiyesizlikler üzerinden, ayrışma yaratmalarına asla müsaade etmeyeceğiz. Bizler var olduğumuz sürece, Milletimize, Dinimize, Devletimize, Bayrağımıza ve Atatürkümüze sonuna kadar sahip çıkacağız.

Tüm Vatandaşlarımızı bu hassas süreçte gösterdikleri feraset için tebrik ediyor; Milliyetçi Hareket Partimizin, tüm sürecin hukuki takipçisi olduğunu bilerek, gönüllerini ferah tutmalarını istiyorum.

Bizi, “Millet” yapan tüm değerlerin en güçlü savunucusuyuz. Bizi, “biz” yapan tüm değerlerin yılmaz bekçileriyiz. Büyük Türk Milletinin hizmetkarıyız. Birliğimizi bozmaya kast edenlerin de bir ömür boyu belalısıyız.

Milliyetçi-Ülkücü Hareket olarak, birlik beraberliğin her daim teminatıyız.

Saygılarımla,

Çağlar BÜTÜN
Milliyetçi Hareket Partisi
Kapaklı İlçe Başkanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.